Grupowe zajęcia nauki pływania Warszawa Mokotów/Wilanów/Wola/Ochota/Białołęka/Targówek/Nieporęt/Stanisławów Pierwszy

Nauka pływania Warszawa .  W grupach prowadzonych przez naszych instruktorów postępy są widoczne już  po miesiącu zajęć. Naszą kadrę stanowią instruktorzy oraz trenerzy pływania z wieloletnim doświadczeniem. Jakie korzyści przynosi nauka pływania ? Czym się kierować przy wyborze szkółki pływania ?

Dlaczego nauka pływania w grupie jest dobra?

Radosna rywalizacja to wzajemna motywacja do dalszej pracy nad rozwojem własnych umiejętności. Nauka pływania w grupie zalecana jest przede wszystkim najmłodszym uczestnikom kursu. Jej początkowy etap powinien być traktowany jako dobra zabawa. A nic nie przynosi maluchom tyle radości, co wspólne szaleństwa w gronie rówieśników. Co więcej, pobudzają wśród młodych ducha współzawodnictwa. To właściwy sposób na kształtowanie siły charakteru, a także zwiększenie zaangażowania w trening pływacki.

Nauka pływania w grupie to również odpowiednie rozwiązanie dla osób dorosłych. Na rozwój nowych umiejętności nigdy nie jest za późno, a wspólne uczestnictwo w kursie to większa motywacja do wzięcia udziału w zajęciach na pływalni. Ważny jest też aspekt motywacyjny, jeśli chodzi o doskonalenie technik pływackich. Dzięki towarzystwu koleżanek, kolegów bądź członków rodziny można wspólnie analizować swoje postępy, a także korygować błędy.

Grupowa nauka pływania – cechy :

 

– niższe koszty zajęć
– dobra zabawa
– element współzawodnictwa
– przebywanie w gronie rówieśników
– wspólne postępy

Czy trener będzie miał dla mnie czas?

Lekcje pływania odbywają się w mniejszych grupach. Dobierane są na podstawie wieku czy obecnych umiejętności. Dzięki temu instruktorzy mogą poświęcać jak najwięcej uwagi każdemu uczestnikowi. Kursanci mają gwarancję, że krok po kroku zostaną przeprowadzeni przez cały kurs. Trzeba pamiętać, że poradą służą również pozostali uczestnicy zajęć. Pomoc jest szczególnie ważna dla osób, które dołączają do wspólnych treningów w trakcie kursu.

Chcąc mieć pewność, że trener będzie miał czas na całkowitą indywidualizację ćwiczeń, zapraszamy również do zapoznania się z ofertą kursów dla pojedynczych osób. Indywidualne lekcje to gwarancja całkowitego zaangażowania dla uczestnika nauki pływania. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy potrzebują dużej kontroli.

Jaką szkółkę pływacką wybrać w Warszawie ?

Najważniejsze, aby była to szkółka pływacka posiadająca doświadczenie w pracy z dziećmi i dorosłymi. Ważne, aby instruktorzy w niej pracujący byli uprawnieni do prowadzenia zajęć sportowych tj. byli po ukończonych kursach dających im tytuł instruktora lub trenera sportu o specjalności pływanie. Tylko wtedy mają Państwo pewność, że kursanci są w dobrych rękach.

Poznaj nas bliżej

Zespół More of Life tworzą wykształceni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nas uwielbia swoją pracę i ma dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, a także osobami dorosłymi. Zapisując się do szkoły nauki pływania MORE OF LIFE podejmują Państwo dobrą decyzję, która będzie miała wpływ na harmonijny rozwój Państwa pociech.