Poznaj nas bliżej

Zespół More of Life tworzą wykształceni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nas uwielbia swoją pracę i ma dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, a także osobami dorosłymi. Zapisując się do szkoły nauki pływania MORE OF LIFE podejmują Państwo dobrą decyzję, która będzie miała wpływ na harmonijny rozwój Państwa pociech.

Zapraszamy na Naukę i Doskonalenie Pływania

Zajęcia prowadzimy w Stanisławowie Pierwszym k/Nieporętu – AQUAPARK FALA, w OSiR Warszawa Włochy, w OSiR Warszawa Mokotów oraz na pływalni CSR WUM Warszawa Ochota. Przez ostatnie 10 lat nauczyliśmy pływać około 2000 osób! W 2014 roku zostaliśmy Certyfikowanym Organizatorem Turystyki Dla Dzieci i Młodzieży. Pełna oferta Naszych wyjazdów letnich i zimowych znajduje się na stronie Naszej drugiej firmy www.aktywny-dzieciak.pl

Dlaczego właśnie my ??

Najważniejszą, rzeczą przemawiającą za Naszą szkółką jest to, że po prostu UCZYMY PŁYWAĆ i wiemy jak to robić (może to zabrzmieć dosyć dziwnie – przecież w końcu jesteśmy szkołą pływania to zdanie rozwinę poniżej). Jak w każdej dziedzinie życia, tak i w nauce pływania zmieniają się trendy. W obecnych czasach wszędzie przewija się hasło : „uczymy pływać poprzez zabawę”. Umówmy się, brzmi to nawet przekonująco, jako Ojciec dwóch małych chłopców chciałbym, żeby moje Dziecko bawiąc się nabywało nowe umiejętności. Natomiast trzeba zdać sobie sprawę z tego, że nauka pływania to nie to samo co nauka języka obcego. Tutaj od początku trzeba się uczyć dobrych nawyków i czerpać wzorce od profesjonalistów. Należy zadać sobie pytanie : czy udało mi się rzetelnie czegoś nauczyć tylko się bawiąc?? czy tak w ogóle się da?? Odpowiadamy – niekoniecznie Samo nauczanie musi zwierać w sobie elementy zabawy, nie mogą one natomiast przesłaniać misji jaką jest sama nauka.

Co Nas wyróżnia?

Wyróżnia Nas to, że uczymy pływać kompleksowo, od oswajania z wodą (gdzie dziecko nabywa dobrych nawyków od samego początku) do doskonalenia pływania czterema stylami. Dążymy do tego, żeby nikt z Nas nie musiał się wstydzić swojej pracy oraz jej efektów. To właśnie dzięki temu od niemal 10 lat stale się rozwijamy i powiększamy zasięg Naszego działania o kolejne Warszawskie pływalnie. We wszystkich Naszych lokalizacjach mamy podpisane umowy na najem torów basenowych. Nie przeprowadzamy tak zwanych kursów „na dziko”, pozwalając pływać Naszym kursantom na torze razem z klientami indywidualnymi.. taka sytuacja na pewno nie sprzyja poczuciu komfortu u żadnej ze stron

Nasza praca to nasza pasja

Wszystko co robimy okazuje się być sukcesem tylko z jednego powodu, chodzi tu o zaangażowanie w  pracę, która dodatkowo, a może nawet przede wszystkim, jest naszą największą życiową pasją. Nigdy nie załamujemy rąk i nigdy się nie poddajemy. Dzięki wspólnej konsekwencji naszych instruktorów, trenerów oraz Rodziców, radzimy sobie i znajdujemy rozwiązania nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Kto u Nas Pracuje ??

W Naszej kadrze na próżno jest szukać instruktorów niedoświadczonych świeżo po kursie. Zatrudniamy jedynie osoby, które mogą się pochwalić co najmniej czteroletnim (udokumentowanym) doświadczeniem na stanowisku instruktora pływania. Wszyscy nasi trenerzy i instruktorzy są dobrymi, rzetelnymi fachowcami. Co ważne, każdy z Nas przeszedł profesjonalne paromiesięczne szkolenie, potwierdzone legitymacją instruktora bądź trenera wydaną przez Ministerstwo Sportu i Turystyki.

Kursy semestralne :

Jesteśmy za tym aby nasi mali i więksi kursanci oraz ich rodzice czuli pewną stabilizację zapisując Dziecko na dany kurs. Wobec tego nie zmieniamy dni oraz godzin zajęć w trakcie trwania semestru, wyjątkiem jest oczywiście sytuacja, w której widzimy lepsze rozwiązanie ze względu na chociażby szybsze postępy danego Dziecka albo na prośbę rodzica (wiadomo jak jest, czasami logistycznie może być trudno pogodzić ze sobą wszystkie zajęcia pozalekcyjne)
Dla Dzieci najważniejsze jest aby raz dołączając do danej grupy (wiadomo, że zawsze jest to trochę stresujące, także dla dorosłych), kontynuować naukę pływania w poznanym już towarzystwie nie przez tydzień lub dwa tylko przez cały czas pływackiej przygody. I to nam się udaje !

Nauczymy pływać każdego bez względu na wiek i predyspozycje sportowe. Jest nam tylko potrzebny czas, konsekwencja oraz chęci.
Dzięki temu wspólnie osiągniemy sukces!

Marcin Zawiślak

Marcin Zawiślak

Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel Szkoły Pływania MORE OF LIFE. Instruktor Pływania z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Certyfikowany Organizator Obozów Sportowo-Rekreacyjnych dla Dzieci i Młodzieży. Kierownik wycieczek, wychowawca kolonijny, żeglarz, sternik motorowodny, Ratownik WOPR.

Maria Piątkowska

Maria Piątkowska

Absolwentka SGGW w Warszawie, instruktor pływania z kilkuletnim doświadczeniem, wychowawca kolonijny. Potrafi sprawić, że nauka pływania jest jednocześnie świetną zabawą. Pasjonuje się żeglarstwem morskim i jazdą konną.

Maciek Andruszkiewicz

Maciek Andruszkiewicz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener pływania, ratownik WOPR, instruktor lekkiej atletyki i gimnastyki korekcyjnej, sędzia pływania I klasy. Lubi pracę z dziećmi, kocha pływanie, a nauczanie pływania daje mu dużo satysfakcji. Uwielbia wszelkiego rodzaju aktywność ruchową oraz książki i dobre kino.

Adam Olszewski

Adam Olszewski

Instruktor pływania z doświadczeniem i fantastycznym podejściem do trenowania dzieci. Uczestnik wielu Międzynarodowych imprez pływackich. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Prywatnie pracownik dużej korporacji, mąż i ojciec dwóch fantastycznych synów.

Daniel Spyra

Daniel Spyra

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Trener pływania II klasy, ratownik WOPR, Instruktor AQUA Fitnessu, sędzia pływania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi i dorosłymi ma mnóstwo pomysłów na urozmaicenie zajęć, tak aby dzieci nigdy się nie nudziły a sama nauka była przyjemna i skuteczna.