Indywidualne lekcje pływania i mini grupy 2 i 3 osobowe

Chcesz rozwijać swoją pasję do sportów wodnych? Zapraszamy na naukę pływania dla dzieci i dorosłych w Warszawie i okolicach. Proponujemy Państwu rozpoczęcie pływackiej przygody ze szkołą MORE OF LIFE. Dlaczego warto zapisać się na indywidualne lekcje do naszej szkółki? Ponieważ zajęcia u Nas prowadzone są pod okiem prawdziwych profesjonalistów!
Nasi instruktorzy tworzą zespół wykwalifikowanych instruktorów ze świetnym podejściem pedagogicznym! Nasza oferta obejmuje:
– lekcje indywidualne,
– zajęcia w mini grupach 2 lub 3-osobowych.
Zapraszamy do zapisów !!

W ofercie posiadamy także zajęcia w grupach 4 i 5 osobowych

Nauka pływania dla dzieci oraz dorosłych w Warszawie – grupy.

Zajęcia grupowe – More of Life (more-life.pl)

Zalety pływania

Zindywidualizowane lekcje pływackie niosą ze sobą wiele korzyści. Praca z osobistym trenerem jest gwarancją efektywności treningów, a tym samym systematycznego podnoszenia swoich umiejętności. Wszystko to dzięki całkowitemu poświęceniu przez instruktora swojej uwagi dla kursanta. Indywidualna nauka pływania dla dzieci i dorosłych pozwala opracować optymalny plan zajęć dostosowany do potrzeb każdego uczestnika.

Uczestnictwo w kursie to również szereg korzyści dla ciała i organizmu. Dlaczego warto podjąć się tej właśnie aktywności fizycznej?

Poprawa sylwetki

Pływanie to doskonały sposób na skorygowanie wszelkich niedoskonałości ciała. Odpowiednio dobrane ćwiczenia pomagają przy płaskostopiu, skoliozie czy zaokrąglonych plecach. To również jedna z metod w walce z otyłością.

Zbawienny wpływ na kości, stawy i płuca

Treningi w wodzie pozwalają odciążyć układ kostno-stawowy. To ważne m.in. dla młodych adeptów sportu, którzy muszą zadbać o prawidłowy rozwój kości i stawów. Zajęcia pływackie to ograniczone ryzyko wystąpienia przeciążeń. Indywidualna nauka pływania dla dzieci i dorosłych to także sposób na rozwój mięśni oddechowych. Środowisko wodne zmusza je do wytężonej pracy. Dzięki temu zwiększa się elastyczność klatki piersiowej, jak i również pojemność płuc.

Odciążenie wielu partii ciała

Ćwiczenia w wodzie to jedna z metod na ograniczenie bólu w odcinku szyjnym bądź lędźwiowym kręgosłupa. Są wskazane dla kobiet w ciąży. Basen stwarza odpowiednie warunki dla odciążenia ciała, które z różnych względów generuje niewiele ruchu. W przypadku takich osób ogromne znaczenie ma stała opieka instruktora. Warto wówczas skorzystać właśnie z indywidualnej nauki pływania dla dorosłych oraz dzieci.

Hartowanie organizmu

Basen pozwala zwiększyć naturalną odporność organizmu. Dzięki oddziaływaniu niższej temperatury w wodzie ciało jest hartowane. Mali i duzi pływacy mogą wykazywać mniejszą podatność na choroby.

Większa swoboda przebywania w wodzie

Wzrost umiejętności pływackich to zwiększone bezpieczeństwo podczas wakacyjnych szaleństw nad jeziorem lub morzem. Oswajanie się z wodą może zmniejszać ryzyko wypadków. Jednocześnie ułatwia proces wdrażania się w takie aktywności jak kitesurfing czy nurkowanie. Indywidualna nauka pływania dla dzieci i dorosłych, której można podjąć się w Warszawie, to rozwiązanie dla osób w każdym wieku o różnych potrzebach. Zachęcamy więc do skorzystania z naszej oferty.

Poznaj nas bliżej

Zespół More of Life tworzą wykształceni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nas uwielbia swoją pracę i ma dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą, a także osobami dorosłymi. Zapisując się do szkoły nauki pływania MORE OF LIFE podejmują Państwo dobrą decyzję, która będzie miała wpływ na harmonijny rozwój Państwa pociech.