Organizator

MORE OF LIFE Marcin Zawiślak
Certyfikowany Organizator Turystyki. Wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych Województwa Mazowieckiego pod numerem 1561.
Gwarancja Turystyczna : Signal Iduna
Kierownik Obozu : Marcin Zawiślak

Dla kogo jest ta oferta?

Oferta wyjazdu przeznaczona jest Dla Dzieci w wieku od 7 do 15 lat. Jeżeli Twoje Dziecko lubi jeździć na nartach lub snowboardzie albo chciałoby zdobyć tę fantastyczną umiejętność ZAPRASZAMY na ZIMOWY obóz z MORE OF LIFE. Oprócz szkolenia narciarskiego/snowboardowego zapewniamy codzienne zajęcia NAUKI I DOSKONALENIA PŁYWANIA na pływalni COS - Ośrodek Przygotowań Olimpijskich w Szczyrku lub na basenie MOSiR w Żywcu  !!!

Lokalizacja

SZCZYRK - jest to miasto w południowej polsce w Województwie Śląskim. Od wielu lat uważane jest przez turystów i narciarzy za najważniejsze centrum zimowych sportów w województwie śląskim. Przez ostatnich kilka lat głownie za sprawą dotacji Unijnych infrastruktura miasta rozwija się w ekspresowym tempie. Budowane są nowe trasy oraz stacje narciarskie. W Szczyrku znajdziemy także Centrum Przygotowań Olimpijskich - z pływalnią, boiskami wielofunkcyjnymi. Niebywałą atrakcją jest także kompleks skoczni SKALITE, gdzie rozgrywane są zawody Międzynarodowe. Głownymi stacjami narciarskimi w okolicy są :

- KOMPLEKS NARCIARSKI CZYRNA-SOLISKO :
22 km tras zjazdowych (13 orczyków). Szczyrkowski Ośrodek Narciarski pod względem długości tras to największy obiekt tego typu w Polsce. Co ciekawe nowymi włascicielami stacji zostali....... SŁOWACY (ich pozostałe obiety to : AquaPark Tatralandia oraz ośrodki Wysokie Tatry i Jasna). Po przyszłorocznej modernizacji Nasi południowi sąsiedzi zapowiadają, że będzie to najwiekszy oraz najlepszy region narciarski w całej POLSCE !!!


- CENTRALNY OŚRODEK SPORTU SKRZYCZNE :
14 km tras (2 koleje linowe). Trasy tylko dla zaawansowanych. Przejzd koleją odbywa się w dwóch etapach. Pierwszy Szczyrk - Hala Jaworzyna około 1600 metrów długości oraz Hala Jaworzyna - Skrzyczne około 1200 metrów długości. Drugi odcinek pokonamy w zamykanych kapsułach z podgrzewanymi siedzeniami !!

- BESKID SPORT ARENA (NOWOŚĆ)
Najnowocześniejszy Obiekt tego typu w okolicy, wielkie otwarcie w Grudniu 2016 roku !!! W obiekcie znajdziemy wyciągi Orczykowe oraz koleje linowe (zamykane kapsuły z podgrzewanymi kanapami). Trasy zjazdowe od bardzo łatwych do bardzo trudnych :-)

Najważniejsze pytanie brzmi : czy będzie śnieg?? Otóż odpowiedź brzmi ... BĘDZIE !!
W Ośrodku Narciarskim BESKID SPORT ARENA - powstał  PIERWSZY W EUROPIE ŚRODKOWEJ MAGAZYN ŚNIEGU !!! Śnieg spoczywa pod plandekami termicznymi od kwietnia 2016 roku. Jego ilość zapewni naśnieżenie zimą 2017 roku wszystkich tras narciarskich w ośrodku!!  Dlatego też to właśnie tutaj będziemy przede wszystkim uczyć i doskonalić umiejętności Narciarskie i Snowboardowe.


Zakwaterowanie

Zakwaterowani będziemy w OŚRODKU rehabilitacyjno-wypoczynkowym "ADAM" w samym centrum Szczyrku nad urokliwą górską rzęką Żylicą. Zamieszkamy w pokojach 2-3-4 lub 5 osobowych z nowoczesnymi łazienkami oraz telewizorami. Do dyspozycji mamy salę gimnastyczną z boiskiem do piłki halowej lub siatkówki oraz salę dydaktyczną. W obiekcie znajduje się także narciarnia.

Hotel jest zdecydowanie w Naszej czołówce jeżeli chodzi o warunki pobytowe na obozach zimowych. We wszystkich pokojach na podłogach wyłożony jest gres lub teraktoa co znacznie ułatwia zachowanie czystości szczególnie zimą. Dla leniuszków jest też do dyspozycji winda :-) Do najbliższego sklepu jest ok. 100 m a do najbliższych wyciągów ok. 150 m. W odległości kilku metrów od hotelu jest nowo wybudowany deptak, który doprowadzi Nas do basenu i skoczni Skalite.

Bliskość ośrodków sportowych oraz narciarskich sprawia, że ADAM w Szczyrku jest idealnym miejscem do organizacji obozów zimowych Dla Dzieci i Młodzieży. Na pewno wrócimy tu w 2018 roku !!

Wyżywienie

Wyżywienie w formie szwedzkiego stołu : śniadanie, obiad + podwieczorek, kolacja. W dniu przyjazdu zaczynamy obiadem natomiast w dniu wyjazdu kończymy śniadaniem. Uczestnicy otrzymają także prowiant na drogę powrotną.

Atrakcje wyjazdu

W trakcie trwania obozu zapewniamy :
-szkolenie narciarskie lub snowboardowe w wymiarze 15 godzin zegarowych
-szkolenie pływackie w wymiarze 5 godzin (po 45 minut)

Zajęcia na stoku i pływalni realizowane będą przez licencjonowanych Instruktorów oraz trenerów Narciarstwa/Snowboardu/Pływania
Grupy Narciarskie - umiejętności :
- początkujący (brak umiejętności samodzielnego poruszania się na nartach)
- średniozaawansowani
- zaawansowani
Grupy Snowboardowe - umiejetności :
- początkujący (brak umiejętności samodzielnego poruszania się na snowboardzie)
- zaawansowani
Grupy Pływackie - umiejętności :
- początkujący + (umiejętność unoszenia się na wodzie oraz pływania z deską)
- już pływam (umiejętność pływania stylem grzbietowym oraz podstawy kraula)
- doskonalenie (umiejętność pływania trzema stylami pływackimi)

ATRAKCJE :

- CURLING - świetna zabawa na lodzie
- SKUTERY ŚNIEŻNE lub QUADY
- ZJEŻDŻALNIA GRAWITACYJNA - alpine coaster
- SNOWTUBING - zjazdy na oponach po wyznaczonym torze
- KULIG zakończony poczęstunkiem w Karczmie (pieczone kiełbaski, gorąca herbata)
- ZAGRA DLA NAS GÓRALSKI SKRZYPEK i opowie co tam w górach w trawie piszczy :-)

Cena

Koszt Obozu to 1790 zł
I wpłata - opłata rezerwacyjna w wysokości 600 zł - 7 dni od wysłania zgłoszenia
II wpłata - 600 zł do 31 Grudnia 2016r.
III wpłata - 590 zł do 10 Lutego 2017r.
Aby zapisać się na obóz Prosimy o przesłanie formularza zgłoszeniowego on-line z zakładki zapisy.

Dane do wpłat :
MORE OF LIFE Marcin Zawiślak (mbank) 69114020040000350252385019

 

W cenie

- SKIPASS !!!
- PRZEJAZD AUTOKAREM Warszawa - Szczyrk ; Szczyrk - Warszawa
- TRANSPORT NIEZEBĘDNY DO REALIZACJI PROGRAMU
- SZKOLENIE NARCIARSKIE lub SNOWBOARDOWE
- SZKOLENIE PŁYWACKIE
- KADRĘ - WYCHOWAWCÓW, INSTRUKTORÓW, TRENERÓW
- UBEZPIECZENIE NNW NA SUMĘ 10000 ZŁ - SIGNAL IDUNA
- OPIEKĘ MEDYCZNĄ

Cena nie zawiera

Wypożyczenia sprzętu narciarskiego/snowboardowego. Istnieje możliwość wypożyczenia na miejscu. Ceny Dla grupy to ok. 20 - 25 zł za komplet/dzień

Ubezpieczenie

Istnieje możliwość wykupienia ubezpieczenia od kosztów rezygnacji z imprezy turystycznej.

Pliki do pobrania