Poznaj nas bliżej

Zaspół More of Life tworzą wykształceni instruktorzy z wieloletnim doświadczeniem. Każdy z nas uwielbia swoją pracę i ma dobry kontakt z dziećmi i młodzieżą.

Zapraszamy na Naukę i Doskonalenie Pływania.

Zajęcia prowadzimy w Stanisławowie Pierwszym k/Nieporętu – AQUAPARK FALA, w OSiR Warszawa Włochy oraz na pływalni WUM Warszawa Ochota. Właśnie mija kolejny rok działalności szkoły pływania MORE OF LIFE. Przez te kilka lat nauczyliśmy pływać około 2000 osób! W 2014 roku zostaliśmy Certyfikowanym Organizatorem Turystyki Dla Dzieci i Młodzieży. Zdjęcia z wyjazdu można obejrzeć na facebooku lub na stronie www.aktywny-dzieciak.pl

Nasza praca to nasza pasja.

Wszystko co robimy okazuje się być sukcesem tylko z jednego powodu, chodzi tu o zaangażowanie w  pracę, która dodatkowo, a może nawet przede wszystkim, jest naszą największą życiową pasją. Nigdy nie załamujemy rąk i nigdy się nie poddajemy. Dzięki wspólnej konsekwencji naszych instruktorów, trenerów oraz Rodziców, radzimy sobie i znajdujemy rozwiązania nawet w najtrudniejszych przypadkach.

Nauczymy pływać każdego bez względu na wiek i predyspozycje sportowe. Jest nam tylko potrzebny czas, konsekwencja oraz chęci.
Dzięki temu wspólnie osiągniemy sukces!

Marcin Zawiślak

Marcin Zawiślak

Pomysłodawca, założyciel oraz właściciel Szkoły Pływania MORE OF LIFE. Instruktor Pływania z wieloletnim doświadczeniem w pracy z dziećmi. Certyfikowany Organizator Obozów Sportowo-Rekreacyjnych dla Dzieci i Młodzieży. Kierownik wycieczek, wychowawca kolonijny, żeglarz, sternik motorowodny, Ratownik WOPR.

Maria Piątkowska

Maria Piątkowska

Absolwentka SGGW w Warszawie, instruktor pływania z kilkuletnim doświadczeniem, wychowawca kolonijny. Potrafi sprawić, że nauka pływania jest jednocześnie świetną zabawą. Pasjonuje się żeglarstwem morskim i jazdą konną.

Maciek Andruszkiewicz

Maciek Andruszkiewicz

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego i Sportu w Gdańsku. Trener pływania, ratownik WOPR, instruktor lekkiej atletyki i gimnastyki korekcyjnej, sędzia pływania I klasy. Lubi pracę z dziećmi, kocha pływanie, a nauczanie pływania daje mu dużo satysfakcji. Uwielbia wszelkiego rodzaju aktywność ruchową oraz książki i dobre kino.

Adam Olszewski

Adam Olszewski

Instruktor pływania z doświadczeniem i fantastycznym podejściem do trenowania dzieci. Uczestnik wielu Międzynarodowych imprez pływackich. Wielokrotny medalista mistrzostw Polski. Prywatnie pracownik dużej korporacji, mąż i ojciec dwóch fantastycznych synów.

Daniel Spyra

Daniel Spyra

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Białej Podlaskiej. Trener pływania II klasy, ratownik WOPR, Instruktor AQUA Fitnessu, sędzia pływania. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pracy z dziećmi i dorosłymi ma mnóstwo pomysłów na urozmaicenie zajęć, tak aby dzieci nigdy się nie nudziły a sama nauka była przyjemna i skuteczna.